HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ayyıldızmak Savunma/Medikal makina 2010 yılında Aksu cnc işleme sonrasında 2012 yılında Ayyıldızmak savunma medikal makina ,talaşlı imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, günümüzde ayyıldız sanayi sitesinde 550 m2 kapalı alan ve 125 m2 açık alana sahip fabrikamızda savunma medikal makina otomotiv işmakinaları sanayisine yönelikçi geniş kapsamlı tasarımda,ar-ge imalat montaj, demontaj diş kaynaklı kesim büküm kaynak kaplama boya bitmiş ürün teslim eden firmamız deneyimli eyitimli kadromuzla hizmet vermektedir.

Ayyıldızmak Savunma/Medikal, modern işleme ölçme ve kontrol teknolojilerini kullanarak, müşteri talepleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Yıllık olarak 60.000 adetten fazla parça üretilerek müşterilere teslim edilmektedir. Bu kapsamda üretilen parça çeşidi 4.000 adetten fazladır.

Ayyıldızmak Savunma sürekli yenilenen ileri teknoloji ile programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiştir. Müşteri memnuniyetini kalitede ödün vermeyen işin zamanında teslim etmeyi her zaman ön planda tutan Ayyıldızmak Savunma, bu amaçla IS0 9001-2008 Kalite güvence belgesi, edinmiştir.

Ayyıldızmak Savunma/medikal kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeterek, yenilkçi gereksinen yetırılalarıyla personel eyitimi kalifiye elemanlarıyla üst vazgeçilmez tedarikçi olma yolunda tedarikçi oalrak ülkemiz savunma medikal makina sanayisinin değerli firmalarına hizmet vermeye devam edecektir.